hit sosnowiec

Szanowni Państwo!

Nasza firma istnieje od 1991r. 0d chwili jej powstania nasze artykuły cieszą się niezmiennym zainteresowaniem na rynku polskim, jak i poza jego granicami. Jest to zasługą fachowej i miłej obsługi jaką raczymy naszych klientów, wysokiej jakość towarów i ich konkurencyjnych cen. W bieżącej sprzedaży posiadamy ponad 4000 pozycji, wyeksponowanych w obiektach o łącznej powierzchni ponad 2000 m2. Z naszą interesującą ofertą mogą się Państwo zapoznać odwiedzając nasze dwie hurtownie: HIT zajmującą się sprzedażą artykułów dla sklepów po 4 zł oraz HIT-Tychy oferującą bogatą gamę upominków

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę handlową dostosowując ją jednocześnie do Państwa oczekiwań i potrzeb współczesnego rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zapracować na zaufanie nabywców i odbiorców dla których jesteśmy wiarygodnymi partnerami.

hurtownia
2

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania z naszą oferta. Z chęcią rozpoczniemy współpracę z zainteresowanymi naszą działalnością firmami. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie do sprzedaży naszych towarów przyczyni się do rozwoju również Państwa firmy. Na wszelkie pytania dotyczące warunków współpracy, pełnej oferty handlowej lub cennika odpowiemy za pośrednictwem naszej strony lub telefonicznie.

hithit
hithit
hithit
hithit
hithit